Valentýnské bruslení 2020

14. 2. 2020
17:30 - 19:30
Home Credit Arena
SFM Liberec s.r.o.

O akci

Valentýnské bruslení 2020

Předprodej vstupenek zahájen.

V Home Credit Areně jsme se i letos rozhodli nachystat ledovou plochu pro všechny zamilované páry. Romantické bruslení proběhne v den sv. Valentýna 14. 2. 2020 od 17:30 do 19:30 hod.

Kromě zamilovaného bruslení pro vás bude nachystané občerstvení ve formě „ice-baru“, kde vám naše hostesky nabídnou sklenku šumivého Prosecca i nealkoholické nápoje od COLOSEUM CATERING. Na své si přijdete i jako milovníci punče, který získáte zcela zdarma, pokud jste našimi fanoušky na sociálních sítích. Stačí hostesce předložit telefon s „olajkovanou“ stránkou Home Credit Areny na Facebooku či Instagramu a je váš! Náš punč vás tedy nejen zahřeje, ale také se díky němu budete mít možnost dozvědět se o dalších zajímavých událostech, které pro vás Home Credit Arena chystá. 

Kapacita vstupenek na Valentýnské bruslení je omezena na 200 osob. Vstupenky lze zakoupit klasicky v předprodeji na pokladně v Rotundě, ale doporučujeme si je pořídit z pohodlí domova on-line. Právě vstupenky koupené on-line se vám mohou vyplatit! Prvních 30 příchozích mužů, kteří se prokáží on-line vstupenkou, získá pro svou drahou polovičku květinu jako pozornost od Home Credit Areny. Tu vám hosteska na základě voucheru předá při odchodu z Valentýnského bruslení, ať si ho užijete bez komplikací.
Facebooková soutěž 


Zasoutěžte si s námi o super valentýský zážitek na našem Facebookovém profilu Home Credit Areny.!

Připravili jsme si pro vás romantický večer pro 2. Balíček obsahuje 2x vstup na valentýnské bruslení, láhev prosecca a filmové představení v kině Cinestar, kam vás i odvezeme! 


Jak se do soutěže zapojíte?

Odpovězte nám do komentářů k tomuto příspěvku na soutěžní otázku  a my 12. 2. vylosujeme jednoho z vás, kdo si 14. 2. užije skvělý romantický večer v Home Credit Areně a kině Cinestar.


Soutěžní otázka:

Jaký je pro vás nejlepší valentýnský dárek? 


Vítěze budeme kontaktovat Facebookovou zprávou 12. 2. 2020.


Pravidla: 

  • Dejte like tomuto příspěvku
  • Sledujte naši stránku
  • Odpovězte na soutěžní otázku (každý může odpovědět pouze jednou)
  • Výherce soutěže bude vybrán náhodným losem ze všech zapojených účastníků a bude kontaktován soukromou zprávou 12. 2. 2020.
  • Vulgární a jinak nevhodné komentáře nebudou do soutěže zapojeny.
  • Soutěž je určena pro osoby starší 18 let.
  • Soutěž trvá od 4. 2. do půlnoci 11. 2. 2020.
  • Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků.

Cena za 1 osobu
100