Cookies
SFM Liberec s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.

EDUCA ONLINE jde do finále! Vyberte si střední školu včas


Náš veletrh EDUCA ONLINE, který jsme v polovině října představili jako náhradu starého známého veletrhu EDUCA MYJOB Liberec a rovnou ho prodloužili ze tří dnů na více než tři měsíce, se blíží do finále. Virtuální veletrh skončí již 31. ledna 2021 a spolu s ním má každý žák nejvyšší čas vybrat si tu nejvhodnější střední školu, přihlášky lze totiž podávat jen do 1. března 2021. 

Pokud tedy ještě nemáte jasno v tom, na jakou střední školu byste v příštím roce rádi zamířili, na webových stránkách veletrhu najdete spoustu inspirace a velké množství informací o jednotlivých školách, ale i možnostech dalšího uplatnění po studiu.

Hlavní součástí veletrhu EDUCA ONLINE je představení medailonků všech zapojených škol, se kterými se běžně můžete setkat na EDUCE na ploše Home Credit Areny. A věřte nebo ne, do zákulisí škol díky nim nahlédnete ještě o něco lépe než na běžné EDUCE. Kromě multimediálních vizitek škol si v rámci EDUCY ONLINE můžete pustit také EDUCA podcast plný rozhovorů se zástupci škol i firem, zpětně shlédnout vysílání Studia EDUCA a EDUCA UP, které proběhlo při zahájení veletrhu EDUCA ONLINE.

Tak neváhejte a prozkoumejte virtuální Educu co nejdříve, času už moc nezbývá!

Zobrazeno 995x
06.01.2021 15:33
zpět