Obecné

Žádáme všechny klienty, aby přicházeli na recepci Haly míčových sportů nejméně 15 minut před začátkem jejich rezervace. Při pozdějším příchodu nemůžeme garantovat dostatečně rychlé odbavení a včasný vstup na sportoviště z důvodu nutného zadání do elektronického systému.  

Zároveň prosíme klienty, kteří využívají benefitové karty Multisport a ActivePass, aby své rezervace prováděli telefonicky na čísle 731 547 896 včetně nahlášení jmen všech uživatelů, kteří tyto karty v rámci rezervace uplatní. Tímto se Vaše odbavení na místě výrazně zjednoduší a urychlí.

Děkujeme za pochopení a respektování.

Od 1. října 2017 vstupují v platnost STORNO podmínky pro rezervaci sportovišť v Hale míčových sportů. Bezplatné zrušení rezervace je možné 6 a více hodin před zahájením, poté je účtován STORNO poplatek ve výši 100 % z ceny sportoviště. Zrušení rezervace minimálně 6 hodin před zahájením je i nadále bezplatné.

Hala je k dispozici celoročně a nabízí zázemí pro většinu indoorových sportů, tedy florbal, futsal, házenou, volejbal a další. K dispozici jsou badmintonové kurty, tenisové kurty a stoly pro stolní tenis. Součástí haly jsou kurty pro ricochet. 

REZERVACE pro skupinové sporty: futsal, volejbal, nohejbal, baseball je nutné rezervovat na recepci Haly míčových sportů.
REZERVACE pro individuální sporty: tenis, badminton, richochet a stolní tenis je možné rezervovat ONLINE.

V hale jsou dvě šatny pro veřejnost a čtyři pro sportující oddíly. Skříňky v šatnách jsou pro individuální sportovce zdarma. Vybavení na raketové sporty si můžete zapůjčit nebo zakoupit na recepci, stejně tak i sportovní výživu a další doplňky pro sportovce.

Od pondělí do pátku (do 13 hod.) můžete výhodně sportovat se výraznou slevou. Majitele kreditních permanentek na sportoviště odměňujeme další až 10% slevou. Permanentku na sportoviště zakoupíte na recepci a je platná pro individuální rezervace v Hale míčových sportů a pro tenis a beachvolejbal ve venkovním areálu.

Akceptujeme kartu MULTISPORT pro sportoviště stolní tenis, ricochet a badminton a tenisové a beachvolejbalové kurty.

Badminton: 5 kurtů s taraflexovým povrchem
Tenis: 2 kurty – jeden s taraflexovým, druhý s japexovým povrchem
Sál pro míčové sporty: s povrchem taraflex vhodný pro většinu míčových sportů, možnost zapůjčení futsalových či florbalových branek a mantinelů. Pro sportovní akce jsou k dispozici až 3 sály.

Informace pro návštěníky
Z důvodu úprav sportovišť je dočasně zrušen provost Ricochetu na Hale míčových sportů.

Z provozních důvodů si vyhrazujeme právo přesunout zadanou rezervaci badmintonu z haly č. 3 na volný kurt na hale č. 2.
V případě zájmu o dlouhodobý pronájem nebo zajištění sportovního soustředění kontaktujte:
Bc. Roman Kladivo
tel: +420 603 488 627
e-mail: kladivo@homecreditarena.cz

Pronájem tělocvičny: 600 Kč / hod.
Šatna k tělocvičně na akci: 200 Kč / den

 

Otevírací doba

PO 6 - 23 6 - 23
ÚT 6 - 23 SO 6 - 22
ST 6 - 23 NE 6 - 22
ČT 6 - 23